Сприяння підприємствам

Суть програми для підприємств полягає в тому, що Роботодавець укладає пенсійний контракт на користь своїх співробітників і здійснює пенсійні внески, які накопичуються на індивідуальному пенсійному рахунку кожного співробітника-учасника і на них нараховується інвестиційний прибуток. Таким чином, для співробітника формується додаткова пенсія, що підвищує його лояльність і самовіддачу, а для Роботодавця це додатковий інструмент кадрової політики і важливий аспект у формуванні соціального іміджу, як підприємства так і керівника.

Завдяки наявності власної системи пенсійного забезпечення підприємство може використовувати сучасні методи управління персоналом і вирішити ряд кадрових і фінансових проблем:

  • завдяки наданим державним податковим стимулам сформувати джерело довгострокових інвестиційних ресурсів за рахунок власних витрат;
  • соціально захистити своїх співробітників;
  • утримати найцінніших працівників;
  • збільшити їх самовіддачу;
  • створити мотиваційний клімат;
  • отримати податкові пільги;
  • сформувати соціальний імідж підприємства.

Для більш детального ознайомлення з системою недержавного пенсійного забезпечення та вигод для Вашого підприємства ми готові провести презентації та консультації.

Допомога фізичним особам

Недержавне пенсійне забезпечення є однією зі складових реформованої системи пенсійного забезпечення громадян України. Її зміст полягає в тому, що кожен громадянин має можливість реалізувати всі свої права на пенсійне забезпечення та оподаткування доходів, скористатися перевагами добровільної накопичувальної пенсійної системи, сформувати пенсійні заощадження і отримати суттєву надбавку до державної пенсії.

Відчутними перевагами участі для фізичних осіб є:

Також дана система має значні вигоди для приватних підприємців. Оскільки підприємцям, які сплачують єдиний податок, для отримання права навіть на мінімальну пенсію за віком необхідно працювати набагато більше років, ніж звичайному найманому працівнику, то виходом з даної ситуації будуть додаткові внески до недержавного пенсійного фонду.